O Partyzánský samopal

Naše postřehy z této tradiční outdoorové soutěže

*25.října se konal závod O Partyzánský samopal. Byl jsem s Annou Pavlíčkovou, Nelou Trněnou a Tomem Kapustou. Nejvíc se mně líbily lodě a střílení ze vzduchovky. Zúčastnilo se deset škol a 212 dětí. Naše skupina vyhrála  už po třetí.Tato akce se konala už po sedmnácté. (Petr Bachan)


*Samopal se uskutečnil 25. 10. V týmu jsem byl s Martinem, Adélou a Monikou. Docela mě to bavilo, ale kdyby pořádně pršelo bylo by to lepší. Nejlepší bylo střílení a lodě. Překvapilo mě, že jsme byli až 26., protože jsme se docela snažili, ale bylo to asi těmi trestnými minutami za stanoviště. (Kryštof Gabriel)


* Dne 25.10.2017 jsme se zúčastnili partyzánského samopalu.V týmu jsem byla s Áďou, Kryštofem a Martinem. První jsme stříleli ze vzduchovky a potom jsme šli na start, kde jsme vybíhali.Trasa byla na Antonínek a zpátky. Nějakou chvíli jsme chodili a nějakou běhali. Počasí se nám vydařilo a bylo dobře, že nepršelo a nezmokli jsme. Poslední Partyzánský samopal jsem si celkem užila, i když jsme byli unavení. (Monika Malušová)


*Ve středu 25.října se celý druhý stupeň zúčastnil běhu O Partyzánský samopal.Jako vždy jsme začínali u Sportovní haly. Plnili jsme disciplíny jako zdravověda, jazykověda, poznávání stromů. Běh jsem si užil, protože jsme se nemuseli učit. (Vašek Radoch)


​*Letos 25.10. jsme naposledy běželi soutěž "O Partyzánský samopal". Ve skupině jsem běžela s Mončou, Martinem a Kryštofem. Vybíhali jsme jako první. První jsme šli střílet ze vzduchovky, kde jsem střelila na první pokus. Vybíhali jsme v 8:30. Trasa mě letos moc nepřekvapila, minulý rok byla lepší. Běželi jsme ke splavu směrem na Antonínek a zpátky. Vzali jsme to "zkratkou" přes pole,kde jsme ztratili hodně času, ale i tak jsme si to užili. Doběhli jsme hodně unavení a bylo mi hodně špatně :D. To vůbec nevadilo, hlavní je, že jsem si to užila. (Adéla Novotná)