IX.třída (2006/2007)

třídní učitel byl

Mgr. Vít PJAJČÍK

 • Antonyová Lucie
 • Čápková Simona
 • Dominiková Barbora
 • Hájková Gabriela
 • Hendrychová Ivana
 • Kostová Eliška
 • Krátká Soňa
 • Křápková Lucie
 • Mach Dominik
 • Mičková Kateřina
 • Pešík Erik
 • Polášek Lukáš
 • Radochová Eliška
 • Stánec Jiří
 • Straka Marek
 • Těthalová Paulína
 • Vaštíková Sylvie

Fotografie z posledního výletu, ale i z dalších školních akcí najdete na původních, neoficielních stránkách.


Naše budoucnost (takové byly naše představy)

Jak jistě všichni vědí, máme za sebou těžké období zakončené přijímacími zkouškami, pokud vás zajímá, kam se vydáme po základní škole, mrkněte sem.


Starosta ve výuce

V pátek 12.1. měli žáci deváté třídy netradiční hodinu Občanské výchovy. Na pozvání vyučující zpestřil výuku starosta obce pan Antonín Jelének, který si připravil přednášku o obci a obecních záležitostech. Žáci se dozvěděli, jak velký je katastr obce, odkud kam se rozkládá, jaké jsou obecní symboly. Pan starosta dále povyprávěl o práci obce, o pravomocech obce, obecním zastupitelstvu a radě obce atd. 
Žáci dostali také spoustu materiálu souvisejícího s přednáškou.
Povídání pana starosty deváťáky zaujalo, dokonce se aktivně zapojovali různými dotazy.
V akcích takového druhu budeme jistě pokračovat i v budoucnu.

Sami o sobě (tak jsme se viděli)

Naše třída je velmi vyjmečná. Jelikož pět kluků je dost málo, mě to stačí... Nejsou to totiž žádní andílci.... vlastně, jako každí deváťáci. Holky jsou v pohodě. Dokážeme být někdy i všechny kamarádky. Myslím si, že jsme třída, která dokáže držet pohromadě. Ve třídě máme dva super běžce: Erika Pešíka a Simona Čápková. Tito dva a další super běžci, často reprezentují nejen nači třídu ale také školu. S naší třídou jsem dost spokojená až na...... Až odejdu bude se mi určitě po třídě i po škole stýzkat!!!
barborka

Naše třída je podle mě super, i když to někdy nevypadá. Každý je sice ve své partě,ale bavíme se všichni! Miluju,když jedeme někam na výlet jako cela třída. V té době je totiž každý uplně jiný. Celkem mě štve, že každý půjde svojí cestou a už to nebude jako dříve. Všichni sme spolu strávili 11 roku hezkých ale i někdy špátných chvyl...Proste to bude jiné když všichni odejdou někam pryč,já jsem na naší třídu zvyklá! Jsme taková jedna velká parta,která se dokáže dohodnout,někdy jsou s tým maličké problémy, ale jde to! Mrzelo by mě, kdybych se už nikdy nesetkala s nějakým člověkem z naší třídy! Podle mě jsme supeer třída,která drží spolu! Doufám,že nám to vydrží hodně dlouho!!!
tpaulina

Naše třída se zkládá z 17osob různých povah a růných zájmů docela spolu dobre vycházíme až na vyjímky. Našem třída byla dříve rozdelena na několik skupin a to kluci+ dívky. V minulém roce jsme se tak trochu ucelili ale pořád to není ono. V předešlích letech jme se dobře bavili na školních výletech které zorganisoval náš třídní učitel Vít Pjajčík.Myslím že na takových akcích se všichni dobře baví čili sranda je a ještě bude na tom posledním kterej nás čeká .U nás máme Lucii Antonyovou která přez ty svoje brýle nedohlédne dál než na jejich počítač a dům (tím samozdřejmě myslím její povahu-je uzavřená a zkoro z nikým se nebaví),poté se tu objevuje kluk s tak velkým afrem že to není ani možné(Lukáš Polášek)a jinak je tu vše snad v poho až na některé s kterými jsi nerozumím.
sona

Naše třída je taková jaká má být. Není ani nejhorší či nejlepší. Ve třídě se známe všichni dobře, jelikož spolu chodíme už 9let do třídy. Máme učitele se kterým je někdy sranda. Nejsme ničím vyjímeční takže školu nemáme v oblidbě a na volno se vždycby těšíme. Všichni říkají že jsme nejhorší třída ale není to pravda.
mach

V naše třidě je převaha holek než kluku. Dřiv nas bilo o něco vic kluku ale odešli Klabačka , Durna , Doležal a tet se musime smiřit stím co tu mame ale zachvili to peklu skonči.
erik

V naše třídě je 5 kluků a 12 holek. V první třídě nas bylo 19 . Po 2. třídě Odešli Klabačka a Doležal, a po 3. třídě odešel Durna. Ve 3. třídě došla Hendrichová a v 4. třídě došla Zetková a za půl roku zas odešla.
lukas

naše třída je zvláštní tím že má blbé rozdělení,jelikož kluků je 5 a holek 12,dohromady je nás 17 takže holek je o mnohem víc.Někdy nás tudíž přehlasují.Mohlo by to bít půl na půl,to by bylo fakt dobré.
jiří

Jsme parta celkem 17 docela super lidí, ikdyž některé opravdu nemusím. Myslím, že spolu docela dobře vycházíme až na některé jedince, kteří se neradi podrobují skupině. Naším největším problémem jsou stálé hádky kvůli úplným blbostem, ale to myslím je v každé třídě. Každoročně jezdíme na školní výlety, které si pořádně užíváme, díky našemu třídnímu, který nám vždycky naplánuje dobré místo a tím pádem i skvělý výlet. Mám v této třídě spoustu dobrých kamarádek, se kterými se pořád směju. Ještě donedávna jsme byli rozděleni do několika skupin podle toho, jak se kdo s kým baví atd., ale v poslední se to trošku zlepšilo ikdyž o mnoho ne, ale trochu přece. Kdysi nás bylo o 3 kluky víc, ale ti postupně odešli na jazykovou školu nebo se odstěhovali do jiného města. s nima vůbec v kontaktu nejsem.
Teď spolu chodíme poslední rok do školy, pro některé je to utrpení, někteří se zase nemůžou smířit s tím, že brzy tuto třídu opustí. Jinak máme ve třídě o srandu postaráno. Ať už jsou to diskuse o Lukinovém afru nebo o "fantomasovi" nebo-li Lucii Antonyové, kterou tak nazval Erik Pešík. Mám naši třídu ráda.
eliška

V naší třídě jsou mezi žáky velké rozdíly. Ať už mají mezi sebou obrovské rezervy v chování, nebo v učení občas se shodnem. Dá se říct, že v naší třídě má každý na věc jiný názor. Jinak v naší třídě mají převahu holky, narozdíl od kluků, kteří tvoří malé procento žáků v třídě. Jelikož jsme poslední ročník na této škole- což znamená nejchytřejší, pomáháme na akcích pro malé děti- např. Drakiáda, Branný závod v Hájku... V každé úterý chodíme hopsat na Obecní úřad, kde se připravujeme na polonézu, kterou ukážeme na školním plesu.
ivana:)

My, jako žáci deváté třídy, jsme něčím jiní. Nesnažíme se za každou cenu být nej., ale jdeme si svou vlastní cestou. Každý z nás, je totiž suverén v jakémkoliv slova smyslu. Na učitele proto může působit naše třída jako nespolehlivá, nevyspělá a neskutečně drzá...Věřte, že je to kvůli tomu, že máme svůj názor a že si od nikoho na hlavu sr** nenecháme. Třeba to nedáváme na jevo,ale máme rádi jak naši školu, tak i učetele v ní vyučující. Jsme všichni kámoši a jsme hrdí na to, jací jsme...
Lucie Křápková

Ve třídě je nás 17. Myslím si že za těch devět let které tady "studujeme" jsme se hodně poznaly. Jsme prostě jedna třída a i přes narážky učitelů (na náš přístup k učení a práci ve škole které v poslední době slýcháme čím dál častěji) jsme sehraní a nikdy jsme se navzájem nebrali jako "tahouni" třídy nebo naopak "brzdy" třídy ikdyž tomu tak třeba bylo. Myslím si že kdyby odešel z naší třídy kterýkoliv z nás, chyběl by nám a náš charakter by se uplně vytratil.Jinak jsem na naší škole celkem spokojená i přes to že ze všech stran slýchám na jak špatné úrovni je učivo na naší škole narozdíl od okolních škol. Ale brzy se všechno změní a my budeme dělat příjmací zkoušky na střední školy. Ale už teď se těším až se za pár let sejdeme a zasmějem se těm hezkým rokům které jsme tu zažily.
Gábina H.

Nejen já ale celá moje třida jsme žáci 9.třídy. Své spolužáky znám už 9 let a myslím si že určitě všichni se těší na střední školy a dál do života.Se svymi spolužáky jsem prožila hodně dobrodružství. Naučily jsme se spolu počítat jezdily jsme na školní vylety... Musím se přiznat že lituju toho, že jsem nebyla poslední 3 roky na výletě a docela jsem i záviděla. Mám 17 spolužáků a každého mam jinak rada i když mě někdy štve jak třeba Simona tvoři sve nazory bez ohledu na to jak to cítí druzí. A dost mě štve že si někdo myslí že když nejsme v partě jsme něco min nez ty ostatní. I když musim přiznat, že až příjdu mezi nové spolužáky do jiné školy bude se mi stiskat. Kromě toho se mi libi jak se naš třídní snaží o to aby nas zapojil do soutěži i přes naše časté vzpírani.
MŮJ NÁZOR JE TAKOVÝ, JSME SUPER TŘÍDA A ZA NIC NA SVĚTĚ BYCH JI NECHTĚLA MĚNIT.
kATEŘINA mIČKOVA

Můj názor na mou třídu?Mno...tak čím začít.....do třídy nás chodí celkem 17 což není zrovna nejvíc,ale i tak to stačí.Každej máme jinej názor tak doufám,že mím názorem někoho nesklamu...Ve třídě mám pár opravdových kamarádů,ale nevím jak mě berou oni.Zda je to upřímnost,nebo přetvářka...musím si udělat můj názor na mé spolužáky sama.S některými lidmi(nebudu jmenovat),nevycházím zrovna nejlíp,ale mám jiné kamarády.Spíš si rozumím s klukama,jsou prostě jiní než holky.Malá část naší třídy těd začala poslouchat Tokio Hotel,ale tak když se jim to líbí......Naše třída spolu nevychází jako kolektiv,vždy má někdo nějaký připomínky(včetně mě).....Já sama sebe nepovažuji za nějakýho svatouška,jsem prostě ukecaná a drzá.Myslím,že taková asi zůstanu.Řekla bych,že některým učitelům připadá naše třída jako nejhorší na škole.Všichni se už prostě vidíme na středních školách a je nám všechno jedno.Možná to bude pro někoho těžký,chodili jsme spolu 9 let,což je opravdu hodně a poznali jsme jakej kdo je.Mě by docela zajímalo jaký názor mají na mě mý spolužáci,ale asi se to nikdy nedozvím.....Když se už všichni spolu ve třídě bavíme,tak to je jak zázrak.....Já jsem ráda,že mám takovou třídu a nevyměnila bych ji za žádnou jinou.Jsem ráda,že jsem mohla 9 let chodit do třídy s tak parádníma lidma......prostě mám kladný názor....a nic nevyčítám....doufám,že spolu budeme vycházet...stejně dobře jako dosud!!!
elisha

Názor na naši třídu, kterou znám některé už od mateřské školy, mám smíšený. Některé lidi ze třídy mám ráda víc, některé míň. Určitě k tomu mám určitý důvod. S touto partou sem prožila hooodně skvělých zážitků ať už ze školy nebo ze školních výletů. Nejvíce se mi zatím líbil výlet v Kutné Hoře,kde sem si osobně užila nejvíce zážitků a srandy. Sice jsme na tomto výletě, tak jako na mnohých, nebyli všichni, ale nějaké lidi to určitě nemrzí. Mě osobně ano. Nebo mě teď napadá lyžařský kurz. Ten mě mrzí tenhle rok, že nemůžeme jet. Co vím názor jíných,tak nás tam chtělo jet hodně. Spoustu legrace si užijeme také v hodinách s panem učitelem Kubišem=)!! Hodně mě mrzí, že tuto třídu už za pár měsícu neuvidím každý den. Názor na tyto lidičky mám více kladný,ale u některých je to spíše naopak. Tyhle človíčky znám hodně dlouho a jak si uvědomuju, že je za chvíli neuvidím mi nahání občas mráz po zádech. Zvláště u některých,oni určitě vědí kteří to jsou.
PROSTĚ SI MYSLÍM ŽE JSME SUPER TŘÍDA,I KDYŽ TREFENÁ=)
luccy

V naší třídě je 17 žáků, každý je úplně jiný:chování,názory a hlavně zájmy.Ve třídě se nikdy nikdo neshodne, ale když jedeme se panem učitelem třídním a panem ředitelem na výlet užije si každý,jelikož na výletě se každý baví spolu nahledě na to kdo je. Tak by to měla být pořád, ale protože jsme deváťáci, brzy se všichni rozloučíme a už nikdy nebude spolu jako třída. Ale jako třída jsme docela dobrá to musím uznat, až na některé :-)
Vaštíková Sylvie