III.třída

Třídní učitelMgr. Jana Hoferková
E-mail
Vyučované předmětyČj, M
Další vyučující

Aj, Prv - Mgr. Simona Bočková

Hv, Vv, Pv - Kateřina Pěnčíková

Tv - Mgr. Radka Chmelíčková
Aktuality

Návštěva dětí z MŠ
V úterý 6. března 2018 nás navštívily děti z Mateřské školy. Ukázali jsme jim, co jsme se všechno už naučili. Jak výborně čteme, krásně píšeme a nechybělo společné tancování. Na závěr si předškoláci vyzkoušeli, jaké to je sedět ve školní lavici a plnit veselé úkoly.
Veselé zoubky
V pondělí 5.března 2018 jsme se zúčastnili preventivního programu " Veselé zoubky ". Zábavnou a veselou formou jsme se naučili jak, kdy a proč správně čistit naše zoubky. Na závěr jsme za velkou snahu a píli dostali krásné dárečky pro náš krásný úsměv.
Prohlídka betléma
V pátek 5. ledna 2018 jsme společně s dětmi z MŠ navštívili kostel sv. Jakuba v Ostrožské Lhotě, abychom si společně prohlédli betlém. Při té příležitosti jsme si zazpívali koledy.
Bruslení
V pátek 22.12. 2017 jsme už podruhé trénovali a zdokonalovali naše bruslařské dovednosti na Zimním stadionu v Uherském Ostrohu. Koukněte, jak nám to šlo...
Recitační soutěž
V pátek 22.12.2017 proběhla recitační soutěž. V kategorii žáků 1.-3. třídy reprezentovali a soutěžili za naši třídu 3 žáci : Karolínka Mičková, Beátka Frantová a Martin Píštěk. Porota neměla jednoduchý úkol mezi všemi úžasnými recitátory. Nakonec 1. místo získal náš Martin Píštěk. Odměměni za své výkony nakonec byli všichni recitátoři. Gratulujeme!!!
Prvňáčci v MŠ
Ve čtvrtek 21.12.2017 si naši prvňáčci zavzpomínali při návštěvě v mateřské školce, jaké to bývávalo.... Společně s dětmi ze školky si zazpívali koledy, zatancovali, zahráli na hudební nástroje, ale i přednesli básničky. Nakonec si děti navzájem předaly dárečky, které si pro své kamarády připravily.
Beseda v knihovně
V pondělí 11.12. jsme navštívili místní knihovnu. Paní knihovnice Lenka Trčková si pro nás připravila krásné knihy a z jedné z nich nám přečetla příběh o kosovi Kamilovi. Moc se nám to líbilo a děkujeme za příjemné chvíle s knížkou....
Mikuláš v 1. třídě
5. prosince nás navštívil Mikuláš s celou svou družinou. Nejdříve jsme se trochu báli, ale protože jsme byli hodní, čerti se rozhodli, že si místo v pytli nechají pro jiné zlobivé děti....
2. místo pro Martina Píštěka ve výtvarné soutěži
Velká gratulace!!! Martin Píštěk se zúčastnil své první výtvarné soutěže pořádané ZŠ Dolní Němčí a hned se umístil se svým keramickým výrobkem, který vytvořil v keramickém kroužku pod vedením p. uč. Evy Martyčákové, úžasné 2. místo.
Galaxie Zlín
Koukněte, jak jsme si užívali dopoledne v Galaxii ve Zlíně...