I.třída

Třídní učitelkaMgr. Simona Bočková
Vyučované předměty

Čj, M, Aj, Prv

Další vyučující

Pv - Mgr. Adéla Warchilová

Hv - Kateřina Pěnčíková

Vv - Kateřina Pěnčíková

Tv - Mgr. Radka Chmelíčková


Malý projektant
V pondělí 4.11. se z nás, v rámci projektu technické výchovy, stali malí projektanti. Postavili jsme celou ulici, rozmístili jsme do ní své domečky, vodojem, čističku a trafostanici. Pak už jsme jen zapojili čistou a odpadní vodu. Na závěr se nám podařilo rozsvítit celou ulici.
Ochutnávka
V rámci hodiny prvouky jsme ochutnávali plody, které na podzim sklízíme ve svých zahrádkách. Vyzkoušeli jsme si, zda jednotlivé druhy ovoce a zeleniny poznáme i se zavázanýma očima. Všichni jsme si pochutnali a udělali něco pro naše zdraví.
Malý inženýr
Dnes jsme si v rámci projektu technické výchovy zahráli na malé inženýry. Do domečků, které jsme si postavili, jsme dnes zavedli elektřinu, vodu a zprovoznili jsme odpady. Už se těšíme, co nás čeká příště.
Den s olympionikem
Dnes 9.10. jsme prožili sportovní den s českou reprezentantkou Šárkou Kašpárkovou. Ve čtyřech disciplínách jsme si poměřili své síly. Skvělá atmosféra, úžasné výkony, nezapomenutelný zážitek. Děkujeme.
Malý architekt
V úterý 8.10. se naše třída zúčastnila projektu technické výchovy. Dnešní lekce byla na téma Malý architekt. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí o tomto povolání, mohli jsme si každý postavit vlastní dům a podle plánu si ho také zařídit. V průběhu roku nás pak čekají další lekce např.Malý inženýr, projektant, ropař, plynař atd. Už teď se moc těšíme.