III.třída

Třídní učitelMgr. Jana Hoferková
E-mail
Vyučované předmětyČj, M
Další vyučující

Aj, Prv - Mgr. Simona Bočková

Hv, Vv, Pv - Kateřina Pěnčíková

Tv - Mgr. Radka Chmelíčková
Aktuality

NAŠI ÚSPĚŠNÍ SPORTOVCI
RECITAČNÍ SOUTĚŽ
V rámci celoškolního kola v recitaci se za naši třídu zúčastnil Vojta Budař, Terezka Poiselová. Ve velké konkurenci žáků z 1. a 3. třídy se na 3. místě umístil a současně postup do dalšího kola si zajistil Vojta Budař. Moc gratulujeme!
SBĚR PAPÍRU
V chladném počasí jsme se vydali sbírat starý papír a drobný elektroodpad v úterý 27.11. po naší obci.
MIIKULÁŠ V 1.TŘÍDĚ
MUZIKOTERAPIE
Ve čtvrtek 22.listopadu v rámci projektového dne nás navštívila lektorka muzikoterapie paní Veselá z DDM Pastelka. Vyzkoušeli jsme si, jak zkoordinovat pohyb rukou se zrakem a rytmem. Stali se z nás hráči nejen na africké bubny, ale i na jiné zajímavé nástroje, společně jsme si zatancovali, zazpívali a hlavně jsme se výborně bavili.
LETOŠNÍ PRVNÍ NA BRUSLENÍ
V pátek 16.11. jsme si užili bruslení na zimní stadion v Uh.Ostrohu.
100 let OD UKONČENÍ I.SVĚTOVÉ VÁLKY
Zapálením svíčky uctili druháčci památku 38 padlých občanů Ostrožské Lhoty.
PODZIMNÍ TVOŘENÍ
18.října jsme využili pěkného počasí a krásy naší přírody. Z listí a dalších přírodnin jsme vytvořili nádherné zvířecí kamarády.
VELKÉ ZÁVODY V UH.HRADIŠTI
Z důvodu výpadku elektřiny v celé obci, nás čekal ve čtvrtek 11.10. náhradní program – sportovní čtyřboj na atletickém stadionu v Uh.Hradišti. Vyzkoušeli jsme si skok do dálky, hod kriketovým míčkem, sprint na 60m a běh na 1500m. Před soutěžením jsme si zahráli i různé míčové hry. Všichni sportovci byli nesmírně šikovní. V mladší kategorii chlapců získal úžasné 1. místo žák naší třídy Štěpán Vaďura. Moc gratulujeme!!!
VÝSTAVA PODZIMNÍHO OVOCE a zeleniny
1.10. jsme navštívili výstavu podzimního ovoce a zeleniny.