Archiv výsledků

Lhotský pohár 2017

Lhotský pohár 2016

Ostrožská Lhota jako jediná dokázala obsadit jak softbalový, tak volejbalový i tenisový turnaj tudíž se bezkonkurenčně stala po třetí za sebou držitelem Lhotského poháru. Kromě cenné trofeje věnované starostou Obce získala prvenství ve volejbale a ovládla tenisová klání smíšených čtyřher. Vítězství v softbale putovalo do sousední Ostrožské Nové Vsi, která je zapojena do Školské ligy stejně jako uherskoostrožská základní škola.

Lhotský pohár 2015

Ani jedna ze zúčastněných škol v pořadí již patnáctého Lhotského poháru neodjela z Ostrožské Lhoty bez trofeje. Jako první se z vítězství radoval domácí tenisový mix Bílková (9.třída)-Malina (8.třída), se kterým sehrála nejvyrovnanější duel druhá dvojice Ostrožské Lhoty Pavlasová (7.třída)-Turčin (4. třída !!!). Softbalové "finále" vyznělo po dvou letech pro Uherský Ostroh, volejbalovým turnajem prošla už podruhé neohroženě Ostrožská Nová Ves. Zisk "superpoháru" věnovaného obcí Ostrožská Lhota obhájili domácí, celkem jej vyhráli už čtyřikrát.

zúčastněné školy:

  • Uherský Ostroh (softbal, volejbal, tenis)

  • Ostrožská Nová Ves (softbal, volejbal)

  • Ostrožská Lhota (softbal, volejbal, tenis)


Lhotský pohár 2014

Již potřetí získali domácí hlavní trofej ve čtrnáctém Lhotském poháru ! Prvním krůčkem k celkovému vítězství byla druhá příčka v softbalovém turnaji za favorizovanou Ostrožskou Novou Vsí. Po spanilé jízdě mixu Bílková-Malina tenisovým turnajem rozhodovalo poslední sportovní odvětví-volejbal. Domácí nejdříve porazili Uherský Ostroh aby následně drželi krok s vítěznými volejbalisty a volejbalistkami z Ostrožské Nové Vsi. Ani další výhra Ostrožské Nové Vsi nad Uherským Ostrohem neohrozila lhotské prvenství.

  • softbal

Pavlasová Lucie (6.třída), Hyráková Lucie, Zalubilová Barbora, Beňo Lukáš, Horák Jan a náhradnice Jurásková Markéta (všichni 7.třída), Bachanová Lucie, Zalubilová Lucie, Bílek David, Janoušek Roman, Šaradín Štěpán (všichni 8.třída), Bahula Jan, Machala Miroslav (9.třída) 

  • volejbal

Pavlasová Lucie (6.třída), Beňo Lukáš, Malina Viktor (všichni 7.třída), Bachanová Lucie, Bílková Karolína, Zalubilová Lucie, Bílek David, (všichni 8.třída) 

  • tenis

Bílková Karolína - Malina Viktor