Dnes se první stupeň vydal na výšlap na Svatý Antonínek. Počasí nám přálo a celý den nás provázelo slunce. Na místě jsme si opekli špekáčky, odpočinuli si a užili si příjemné společné chvíle v přírodě. Přestože nás cestou trochu unavilo horké počasí, výlet se velmi vydařil
a všichni jsme si odnesli spoustu krásných zážitků.
a všichni jsme si odnesli spoustu krásných zážitků.
















