Letošní zahradní slavnost se nesla v duchu filmového světa a proměnila školní zahradu v místo plné příjemné atmosféry, zábavy a společných zážitků. Návštěvníci si mohli užít pestrý program, setkat se s přáteli, spolužáky i učiteli a společně strávit krásné odpoledne.
Vrcholným okamžikem celé slavnosti bylo slavnostní rozloučení deváťáků, kteří si pro tuto výjimečnou příležitost připravili společnou píseň, ve které představili střední školy a studijní obory, na které po prázdninách nastoupí. Jejich vystoupení bylo nejen milým ohlédnutím za lety strávenými na základní škole, ale také symbolickým krokem vstříc nové životní etapě. Nechyběly emoce, úsměvy ani dojetí a mnozí z přítomných si uvědomili, jak rychle čas utekl.
Všem absolventům přejeme mnoho úspěchů na jejich další vzdělávací cestě, odhodlání při překonávání nových výzev, spoustu nových přátel a především radost z toho, co si pro své budoucí povolání vybrali.
Poděkování patří všem žákům, kteří si s nadšením připravili svá vystoupení. Velký dík si zaslouží také učitelé, kteří žáky trpělivě vedli, podporovali a věnovali mnoho času nácviku jednotlivých vystoupení. Srdečné poděkování patří rovněž všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci zahradní slavnosti, ať už při plánování programu, přípravě prostor, technickém zajištění a výzdobě. Díky společnému úsilí, spolupráci a obětavosti mnoha lidí vzniklo příjemné odpoledne.
Velmi si vážíme také podpory rodičů a všech návštěvníků, kteří svou účastí vytvořili přátelskou a slavnostní atmosféru. Právě jejich přítomnost byla pro vystupující žáky tou největší odměnou a motivací.
Zvláštní poděkování pak patří obci za pořízení fotografií, které citlivě zachytily neopakovatelné okamžiky celé slavnosti. Věříme, že letošní zahradní slavnost zanechala v nás všech mnoho krásných vzpomínek a že se při podobných akcích budeme opět setkávat se stejnou radostí a nadšením.
Vrcholným okamžikem celé slavnosti bylo slavnostní rozloučení deváťáků, kteří si pro tuto výjimečnou příležitost připravili společnou píseň, ve které představili střední školy a studijní obory, na které po prázdninách nastoupí. Jejich vystoupení bylo nejen milým ohlédnutím za lety strávenými na základní škole, ale také symbolickým krokem vstříc nové životní etapě. Nechyběly emoce, úsměvy ani dojetí a mnozí z přítomných si uvědomili, jak rychle čas utekl.
Všem absolventům přejeme mnoho úspěchů na jejich další vzdělávací cestě, odhodlání při překonávání nových výzev, spoustu nových přátel a především radost z toho, co si pro své budoucí povolání vybrali.
Poděkování patří všem žákům, kteří si s nadšením připravili svá vystoupení. Velký dík si zaslouží také učitelé, kteří žáky trpělivě vedli, podporovali a věnovali mnoho času nácviku jednotlivých vystoupení. Srdečné poděkování patří rovněž všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci zahradní slavnosti, ať už při plánování programu, přípravě prostor, technickém zajištění a výzdobě. Díky společnému úsilí, spolupráci a obětavosti mnoha lidí vzniklo příjemné odpoledne.
Velmi si vážíme také podpory rodičů a všech návštěvníků, kteří svou účastí vytvořili přátelskou a slavnostní atmosféru. Právě jejich přítomnost byla pro vystupující žáky tou největší odměnou a motivací.
Zvláštní poděkování pak patří obci za pořízení fotografií, které citlivě zachytily neopakovatelné okamžiky celé slavnosti. Věříme, že letošní zahradní slavnost zanechala v nás všech mnoho krásných vzpomínek a že se při podobných akcích budeme opět setkávat se stejnou radostí a nadšením.










