Žádné aktuality k zobrazení

Mistrovství školy

Seriál sportovních disciplín Mistrovství školy

Hodnocené sportovní disciplíny

  • přespolní běh/terén
  • střelba/vzduchovka 2 x 5 ran (v leže a ve stoje)
  • šplh/tyč i lano
  • překážková dráha "parkour"/tělocvična
  • rychlobruslení na krátké dráze "short track"
  • slalom/lyžařský kurz
  • běh na lyžích/lyžařský kurz
  • atletika/skok vysoký,60m,150m,hod,skok daleký,vrh,300m,1500/1000m
  • stolní tenis/dvouhra
  • plavání/50m volným způsobem

V rámci školní tělesné výchovy (5.) 6.-9.třídy probíhají každoročně soutěže o medaile ve vybraných sportovních disciplínách, zvláště jsou hodnoceni chlapci a zvláště děvčata (bez rozdílu věku). Žák a žačka s nejvyšším počtem zlatých medailí získávají trofej "Nejlepší sportovec" a "Nejlepší sportovkyně školy". V případě neabsolvování některé z disciplín nemůže být soutěžící do celkového hodnocení zahrnut !

Přehled mistrů školy v lyžování
rok
chlapciděvčata poznámka 

slalomběhslalomběh
2018Bachan Petr (9)
Dominiková Julie (6)

2017Bachan Petr (8)Bachan Petr (8)Novotná Adéla (8)Pavlíčková Anna (7)
 Proskil 
2016Bachan Petr (7)Pjajčík Michal (8)Pavlasová Lucie (8)
Jurásková Markéta (9) Palaš 
2015Bachan Petr (7)Pjajčík Michal (7)Novotná Adéla (6)Bachanová Lucie (9) Palaš, Filipov 
2014Martyčák Jiří (9)Martyčák Jiří (9)Pavlíčková Veronika (7)Bachanová Lucie (8) Praděd 
2013Martyčák Jiří (8)Martyčák Jiří (8)Trenzová Alena (8,BAS)
Trenzová Alena (8,BAS)
 Proskil 
2012Martyčák Jiří (7)Kotačka František (9)Trenzová Alena (7)Trenzová Alena (7) Proskil 
2011Martyčák Jiří (6)Kotačka František (8)Trenzová Alena (6)Trenzová Alena (6) Proskil 
2010Lučný Ondřej (9)Hatlák Filip (9)Šaradínová Dominika (8)Šaradínová Dominika (8) Proskil 
2009Hatlák Filip (8)Janás Ondřej (9)Silnicová Klára (8,KAN)Silnicová Klára (8,KAN) Proskil 
2008Hatlák Filip (7)Hatlák Filip (7)Štěpánová Martina (9)Matuštíková Petra (8) Palaš 
2007Mlčoch Jakub (4)
Štěpánová Martina (8)
 Proskil 
2006Hatlák Filip (5)Urbanec Marek (7)Žajdlíková Vladěna (9)Čápková Simona (8) Branná 
2005Hatlák Filip (4)Pešík Erik (7)Veronika Janásová (8)Janásová Veronika (8) Branná 
2004Zajíc Martin (8)Žajdlík Martin (8)Kapustová Andrea (9)Janásová Petra (9) Kunčice 
2002Janča Michal (9)Janča Michal (9)Strnadová Kateřina (9)Radochová Veronika (7) Pod Javorem/VK 
2001Malušek Vojtěch (7)Zbořil Filip (7)Strnadová Kateřina (8)
 Pod Jav., Tř./VK 
1999Trněný Jaroslav (8)Zbořil Stanislav (7)Zámečníková Barbora (8)Bartošová Eva (8) Pod Javorem