Mistrovství republiky s třemi školáky

Sourozenci Pavlíčkovi a Jiří Kusák startovali 21.-22.dubna na mistrovství České republiky v rychlostní kanoistice na 5km, šampionát, který byl také prvním závodem celostátního Českého poháru proběhl v Praze na Vltavě.

V sobotních individuelních startech si Jan Pavlíček dopádloval na kanoi pro sedmé místo, Anna skončila dvaadvacátá na kajaku, Jiří Kusák čtyřicátý. Nedělní deblové závody přinesly Janovi opět sedmou příčku, Anně devátou a Jiřímu šestnáctou.

Před republikovým mistrovstvím, první dubnovou sobotu, závodili Pavlíčkovi s Kusákem i Viktorií Turčínovou, či Petrem Bachanem na Novoveském Přespoláku v sousední Ostrožské Nové Vsi, kde zlatou medaili získal v pádlování Jan Pavlíček, v běhu jeho sestra Anna i atlet Petr Bachan.

O týden později měla Viktorie Turčínová závodní premiéru na minikajaku v Kojetíně, na řece Moravě vybojoval bronz Jiří Kusák v deblkajaku.

Na Výročním setkání oddílu kanoistiky (15.4.) byla multisportovkyně Anna Pavlíčková oceněna nejlepší kajakářkou oddílu sezóny 2017. další podrobnosti