IV.třída

Třídní učitelkaMgr. Adéla Warchilová
Vyučované předměty

Čj, Vv, Pv

Další vyučující

Aj - Mgr. Simona Bočková

M  - Mgr. Jana Hoferková

Př, Vl, Tv - Mgr. Radka Chmelíčková

Hv - Kateřina Pěnčíková


Aktuality

Loděnice
Kovozoo
V pátek 7.6. jsme vyrazili do Kovozoo ve Starém Městě. Měli jsme možnost prohlédnout si Zoo s kovovými zvířátky, projeli jsme se vláčkem Steelinkou a navštívili jsme Muzeum veteránů. Celý den jsme zakončili prohlídkou letadla, majáku a pirátské lodi. Počasí nám přálo a celý den jsme si skvěle užili.
Projekt Měsíc
V úterý 28.5. si pro nás připravili žáci 2.stupně zajímavé dopoledne, které bylo věnováno 50ti letému výročí přistání prvního člověka na Měsíci. Vyzkoušeli jsme si sestrojit raketu, skládali jsme obrázky, luštili, sportovali, ale hlavně jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí.
Výlet na Bouzov
V pátek 24.5. jsme vyrazili na školní výlet na hrad Bouzov. V podhradí na nás čekal poutavý program "Rytíři a lapkové", který nás přenesl zpět do středověku. Prohlédli jsme si Trojského koně, zastříleli na střelnici, čarovali jsme s černým prachem, zhlédli jsme divadelní představení "Uloupený poklad" a stali se součástí rytířského turnaje. Počasí nám přálo a celý výlet jsme zakončili návštěvou hradu Bouzov.
Den Pohybu pro zdraví
V pátek 10.5. jsme se zúčastnili Dne Pohybu pro zdraví, který se konal ve Sportparku Rybníček ve Starém Městě. Na vlastní kůži jsme si mohli vyzkoušet dvacítku různých sportů jako např. fotbal, florbal, tenis, volejbal, házenou, diskgolf, aerobic, šerm..... Bylo to velmi příjemně strávené sportovní dopoledne.
Den Země
V úterý 23.4. proběhl na naší škole projektový den "Den Země". Na trase po okolí Lhoty na nás čekalo šest stanovišť, kde jsme plnili různé úkoly s přírodovědným zaměřením. Velkým zážitkem pro nás byla prohlídka bunkru, která na nás čekala na Antonínku.
Velikonoce na Rochuzu
V pátek 12.4. jsme navštívili Park Rochuz v Uherském Hradišti, kde na nás čekal poutavý program s velikonoční tématikou. Ochutnali jsme jidášky, vynesli Morenu, seznámili jsme se s různými technikami zdobení kraslic, vyzkoušeli si pletení pomlázky a mnoho dalšího. I přes nepříznivé počasí jsme si velikonočně laděný den užili.
Úspěšná recitátorka
Naše spolužačka Verunka Křiváková reprezentovala třídu i školu v okrskovém kole recitační soutěže v Uherském Ostrohu. V silné konkurenci ve své kategorii obsadila, se svou básní "Sestra Bára", krásné 3.místo. Verunko, moc ti gratulujeme!!!
Pekli jsme pizzu
V hodině slohu jsme probírali popis pracovního postupu. Proto jsme se rozhodli, že si nějaký recept vyzkoušíme na vlastní kůži. Volba padla na pizzu, protože tu máme všichni rádi. Práce nám šla od ruky a výsledek byl úžasný.
Vánoce
Veselé Vánoce a šťastný nový rok přejí žáci 3.třídy.