III.třída

Třídní učitelkaMgr.Simona Bočková
Vyučované předměty

Čj, Aj, Prv, Vv

Další vyučující

M,  - Mgr.Eva Martyčáková

Hv - Mgr.Martina Habartová

Tv - Mgr.Vít Pjajčík


Aktuality

Den Pohybu pro zdraví
V pátek 10.5. jsme se zúčastnili Dne Pohybu pro zdraví, který se konal ve Sportparku Rybníček ve Starém Městě. Na vlastní kůži jsme si mohli vyzkoušet dvacítku různých sportů jako např. fotbal, florbal, tenis, volejbal, házenou, diskgolf, aerobic, šerm..... Bylo to velmi příjemně strávené sportovní dopoledne.
Den Země
V úterý 23.4. proběhl na naší škole projektový den "Den Země". Na trase po okolí Lhoty na nás čekalo šest stanovišť, kde jsme plnili různé úkoly s přírodovědným zaměřením. Velkým zážitkem pro nás byla prohlídka bunkru, která na nás čekala na Antonínku.
Velikonoce na Rochuzu
V pátek 12.4. jsme navštívili Park Rochuz v Uherském Hradišti, kde na nás čekal poutavý program s velikonoční tématikou. Ochutnali jsme jidášky, vynesli Morenu, seznámili jsme se s různými technikami zdobení kraslic, vyzkoušeli si pletení pomlázky a mnoho dalšího. I přes nepříznivé počasí jsme si velikonočně laděný den užili.
Úspěšná recitátorka
Naše spolužačka Verunka Křiváková reprezentovala třídu i školu v okrskovém kole recitační soutěže v Uherském Ostrohu. V silné konkurenci ve své kategorii obsadila, se svou básní "Sestra Bára", krásné 3.místo. Verunko, moc ti gratulujeme!!!
Pekli jsme pizzu
V hodině slohu jsme probírali popis pracovního postupu. Proto jsme se rozhodli, že si nějaký recept vyzkoušíme na vlastní kůži. Volba padla na pizzu, protože tu máme všichni rádi. Práce nám šla od ruky a výsledek byl úžasný.
Vánoce
Veselé Vánoce a šťastný nový rok přejí žáci 3.třídy.
Mikuláš ve 3.třídě
Florbalisti
Naši spolužáci Tomáš Havlík a Matyáš Dřinka úspěšně reprezentovali naši školu na florbalovém turnaji v Uherském Hradišti.
Muzikoterapie
Ve čtvrtek 22.listopadu jsme společně bubnovali, zpívali a tančili v rámci projektového dne s paní lektorkou Miroslavou Veselou.
Bruslení
V pátek 16.11. jsme poprvé v letošním roce vyrazili na ledovou plochu do Uherského Ostrohu. Všichni jsme se moc snažili a sportovní dopoledne si užili.