I.třída

Třídní učitelkaMgr. Simona Bočková
Vyučované předměty

Čj, M, Aj, Prv

Další vyučující

Pv - Mgr. Adéla Warchilová

Hv - Kateřina Pěnčíková

Vv - Kateřina Pěnčíková

Tv - Mgr. Radka Chmelíčková


Malý inženýr
Dnes jsme si v rámci projektu technické výchovy zahráli na malé inženýry. Do domečků, které jsme si postavili, jsme dnes zavedli elektřinu, vodu a zprovoznili jsme odpady. Už se těšíme, co nás čeká příště.
Den s olympionikem
Dnes 9.10. jsme prožili sportovní den s českou reprezentantkou Šárkou Kašpárkovou. Ve čtyřech disciplínách jsme si poměřili své síly. Skvělá atmosféra, úžasné výkony, nezapomenutelný zážitek. Děkujeme.
Malý architekt
V úterý 8.10. se naše třída zúčastnila projektu technické výchovy. Dnešní lekce byla na téma Malý architekt. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí o tomto povolání, mohli jsme si každý postavit vlastní dům a podle plánu si ho také zařídit. V průběhu roku nás pak čekají další lekce např.Malý inženýr, projektant, ropař, plynař atd. Už teď se moc těšíme.
Projekt "Edison"
Tento týden nám výuku obohatili zahraniční studenti z Taiwanu, Ruska, Gruzie, Turecka, Jordánska, Indie a Srbska. Dozvěděli jsme se zajímavé informace o vzdálených zemích, ale také jsme si mohli procvičit naše znalosti anglického jazyka. Byla to zajímavá zkušenost.
Olympiáda
Ve čtvrtek 5.9. si pro nás žáci 5.třídy připravili sportovní odpoledne. Pod olympijskými kruhy jsme soutěžili v pěti disciplínách - slalom, hod, překážková dráha, běh, rovnováha. Všichni jsme předvedli skvělé výkony a zasloužili si tak diplomy a drobné odměny. Velké díky patří páťákům a paní učitelce Kapustové.