Výtvarná soutěž

Do výtvarné soutěže se již přihlásila:

                                        ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

                                        ZŠ a ZUŠ Strání

                                        ZŠ Zlín, Křiby

                                        ZŠ Kunovice. U Pálenice

                                       a ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


11.ročník výtvarné soutěže

letos na téma :

„ Světoví výtvarníci“

Do soutěže budou zařazeny práce žáků 1. – 9.ročníku ZŠ vytvořené libovolnou technikou, velikost max.A3, výrobky z keramiky i jiných materiálů.

Práce budou hodnoceny ve 3 kategoriích:     I.kategorie      1. – 3.třída

                                                                              II.kategorie      4. – 6.třída

                                                                              III.kategorie     7. – 9.třída

Každou práci prosím označte názvem školy, adresou, jménem a třídou žáka, případně názvem
a odešlete do 1.května 2018 na adresu: ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota, příspěvková organizace, Ostrožská Lhota 306, 687 23

Vítězné práce budou vystaveny v prostorách Galerie „Na schodech“ v Centru Otevřená škola Ostr. Lhota a jejich autoři odměněni při slavnostní vernisáži (v pátek 11.5.2018), kterou bude zahájena výstava výtvarných prací našich žáků v prostorách Základní školy v Ostrožské Lhotě.

Zaslané práce vám na vyžádání vrátíme.

Přejeme hodně úspěchů v práci s vašimi žáky a těšíme na vaši účast v soutěži.


Výsledková listina – výtvarná soutěž „Světoví výtvarníci”


PLOŠNÉ PRÁCE

I.kategorie: 1. místo     Andrea Mikulková, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

2. místo      Vanessa Pašková, ZŠ Kunovice U Pálenice

3. místo      Alexandra Gálová, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

3. místo      Ludmila Hanáková, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota


II.kategorie: 1. místo     Kristýna Dufková, ZŠ a ZUŠ Strání

 1. místo     Karin Neštinová, ZŠ a ZUŠ Strání

 2. místo     Bořek Vaněk, ZŠ Zlín, Křiby

 2. místo     Karolína Uhrová, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

 3. místo     Viktorie Turčínová, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

 3. místo     Richard Páč, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

 3. místo     Andrea Horáková, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota


III.kategorie: 1. místo    Kamila Sochorcová, ZŠ Kunovice U Pálenice

  1. místo    Dominika Dufková, ZŠ a ZUŠ Strání

  2. místo    Eliška Vavřičková, ZŠ Zlín, Křiby

  2. místo    Marie Stojaspalová, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

  3. místo    Anna Pavlíčková, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

  3. místo    Veronika Martišová, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

  3. místo    Monika Malušová, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota


Kolektivní práce -  ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota
Anežka Radochová, Andrea Hanusová, Monika Malušová, Adéla Novotná


ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ: Veronika Martišová, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí


PROSTOROVÉ PRÁCE

I.kategorie: 1. místo      Dominika Dřinková, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota       

1. místo      Taťána Tuháčková, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

2. místo      Jana Bachanová, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

3. místo      Eliška Margetínová, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí


II.kategorie: 1. místo     Kateřina Turčinková, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

 1. místo     Iva Turčinová, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

 2. místo     Magdaléna Bachanová, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

 2. místo     Růžena Molnárová, ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota

 3. místo     Emma Gálová,ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota


III.kategorie: 1. místo   Nela Haluzová, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

  1. místo    Monika Nevařilová, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

  2. místo    Eva Pečivová, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

  3. místo    Markéta Beníčková, ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí